Referencje

Fotograf profesjonalny, zdecydowany, wiedzący czego chce! Do tego przemiły człowiek i z Krakowa, a ja do Krakowa mam wielki sentyment. Paweł dziękuję za sesję i do zobaczenia!

Karolina Gorczyca


Dziękuję za twórczą współpracę, polecam Pawła, doskonale żongluje światłem, cieniem, pomysłem. Praca bardzo profesjonalna i efekty zadowalające.

Sandra Herbich


Na 30 urodziny zapragnęłam kobiecej sesji zdjęciowej. Paweł zrobił wszystko, aby sesja się udała. Zadbał o świetną wizażystkę. Atmosfera podczas sesji była wspaniała. Bez pośpiechu. Z ogromnym poszanowaniem modelki i jej dystansu do siebie. Od tej pory każda kolejna sesja to tylko z Pawłem. A mam ich już kilka. Nie znam lepszego fotografa.

Elżbieta Jachymczak


Mimo dużego stresu przed obiektywem, Paweł zadbał o to bym czuła się swobodnie i komfortowo. Pełen profesjonalizm, świetne pomysły na ujęcia. Zdjęcia wyszły piękne, subtelne, kobiece. To na pewno nie ostatnia sesja.

Kinga Prusak


Sesja z Pawłem to wspaniałe doświadczenie. Zaczynając od super atmosfery w studio, budowania zaufania od pierwszego kontaktu, komunikacji zza obiektywu, pomysłach na zdjęcia, słuchaniu „modelki”, przepięknej pracy ze światłem oraz oczywiście efektem ostatecznym, który przerósł moje oczekiwania. Paweł potrafi autentycznie uchwycić zarówno eteryczność, jak i siłę kobiecości.

Beata Kołodziejczyk